Bebek Bakıcısı İlk Gün

Rol yapma oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 174.6 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Baby Education Animal Weather Toys LTD.
Sevimli bebeklerle eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bu oyunda yeni doğmuş bebeklerin yanı sıra ikiz bebeklere de bakabilirsiniz.

Oldukça zorlu bir görev olan bebek bakımında eğlenebileceğiniz gibi yorulabilirsiniz de. Yeni doğmuş sevimli bebeklere bakacağınız Bebek Bakıcısı İlk Gün oyununda sevimli ve huysuz bebeklerle oynayarak, banyo yaptırarak, yemek yedirerek bebeklerin bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Huysuz bebeklerin bakımını yapabileceğiniz gibi sevimli bebeklerle de vakit geçirebileceğiniz bu oyunda ufaklıkların süper bakıcısı olabilirsiniz!

Bebeğinizin sevdiği yiyecekleri yapabileceğiniz bu oyunda dilerseniz lezzetli atıştırmalıklar da hazırlayabilir, bebeğinize yedirebilirsiniz. Ayrıca baloncuklarla oynamaya bayılan bebekleriniz için köpüklü banyolar hazırlayabilir, su sıçratmalarına izin verebilirsiniz.

Bu muhteşem çocuk oyununun tadını çıkarabilir, profesyonel bir bebek bakıcısı olabilirsiniz!

Bebeklerinizi kum havuzunda oynatarak keyfi dolu anlar yaşamasını sağlayabileceğiniz gibi bir bebek festivali yaparak sihirli kostümler de giydirebilirsiniz. Parka, plaja ya da farklı yerlere de götürebileceğiniz bebeklerinizle birlikte plajda kumdan kaleler de yapabilirsiniz.

Yapbozlar da yapabileceğiniz Bebek Bakıcısı İlk Gün oyununda bebeklerinize masallar da anlatabilir onlara alfabeyi öğretebilirsiniz.  Bebeklerinize ait günlükler de oluşturabileceğiniz bu oyunda bebeğinizin temizliğini yaptıktan sonra uyumasını sağlayabilirsiniz.

Sizde bu oyunu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, bebek bakımınızı en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz!

 

 

Bebek Bakıcısı İlk Gün indir
DİĞER SÜRÜMLER